SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: No
eo: Ne

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto
