SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: No
eu: Ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza
