SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: No
fi: Ei

en: Number
fi: Numero

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Report
fi: Raportoi

en: Generate report
fi: Luo raportti
