SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: No
is: Nei

en: Message
is: Boð

en: Password
is: Loyniorð
