SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: No
gl: Non

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Report
gl: Informe
