SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: No
gu: નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Report
gu: અહેવાલ
