SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: No
hr: Ne

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka
