SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: No
hy: Ոչ

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը
