SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Disabled
id: Non Aktif

en: No
id: Tidak

en: Number
id: Angka

en: Message
id: Pesan

en: Password
id: Sandi

en: Report
id: Laporkan
