SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Disabled
ja: 無効

en: No
ja: いいえ

en: Number
ja: 数値

en: Message
ja: メッセージ

en: Password
ja: パスワード

en: Report
ja: レポート

en: Scheduled time
ja: 予定の時間

en: Generate report
ja: レポートを生成
