SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: No
kk: Жоқ

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз
