SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: No
ku: نەخێر

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی
