SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: No
lt: Ne

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Report
lt: Ataskaita

en: Generate report
lt: Kurti ataskaitą
