SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Disabled
lv: Atspējots

en: No
lv: Nē

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole
