SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: No
ml: അല്ല

en: Number
ml: അക്കം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്
