SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်
