SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: No
nl: Nee

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Send SMS
nl: SMS versturen

en: Send test message
nl: Testbericht versturen

en: Report
nl: Rapport

en: Scheduled time
nl: Geplande tijd

en: Numbers
nl: Nummers

en: Generate report
nl: Rapport aanmaken

en: Error processing request
nl: Fout tijdens het verwerken van de aanvraag
