SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Disabled
oc: Desactivat

en: No
oc: Non

en: Number
oc: Nombre

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Numbers
oc: Nombres
