SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Disabled
pt: Desativado

en: No
pt: Não

en: Number
pt: Número

en: Message
pt: Mensagem

en: Password
pt: Senha

en: Report
pt: Relatório

en: Scheduled time
pt: Horário agendado

en: Generate report
pt: Gerar relatório
