SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: No
sl: Ne

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo
