SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: No
sq: Jo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi
