SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: No
ta: இல்லை

en: Number
ta: எண்

en: Message
ta: செய்தி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Report
ta: அறிக்கை
