SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Number
ug: سان

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول
