SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: No
bo: མིན

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས
