SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: No
bs: Ne

en: Number
bs: Broj

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka
