SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Number
ca: Número

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Report
ca: Informe
