SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: No
cy: Na

en: Number
cy: Rhif

en: Message
cy: Neges

en: Password
cy: Cyfrinair
