SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Disabled
et: Keelatud

en: No
et: Ei

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Send SMS
et: Saada SMS

en: Report
et: Teavita
