SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Disabled
hu: Tiltott

en: No
hu: Nem

en: Number
hu: Szám

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Report
hu: Beszámoló

en: Scheduled time
hu: Időzített időpont

en: Numbers
hu: Számok

en: Generate report
hu: Jelentés készítése
