SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: No
mr: नाही.

en: Number
mr: अंक

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द
