SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: No
ne: हुँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड
