SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Disabled
os: Хицæн у

en: No
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг
