SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: No
ps: نه

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Report
ps: راپور
