SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: No
ro: Nu

en: Number
ro: Număr

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă
