SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Disabled
ru: Отключено

en: No
ru: Нет

en: Number
ru: Число

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Send SMS
ru: Отправить SMS

en: Send test message
ru: Отправить тестовое сообщение

en: Report
ru: Отчёт

en: Scheduled time
ru: Запланированное время

en: Numbers
ru: Число

en: Generate report
ru: Сгенерировать отчёт
