SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Disabled
sr: Искључено

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка
