SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: No
te: కాదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Message
te: సందేశం

en: Password
te: సంకేతపదం
