SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: No
th: ไม่

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน
