SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: No
az: Xeyir

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol
