SMSGatewayHub (7.x-1.3-beta2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: No
hi: नहीं

en: Number
hi: संख्या

en: Message
hi: संदेश

en: Password
hi: कूटशब्द
