SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: No
fa: خیر

en: Number
fa: عدد

en: Message
fa: پیغام

en: Password
fa: رمز
