SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Disabled
sk: Zakázané

en: No
sk: Nie

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Send SMS
sk: Poslať SMS
