SMSGatewayHub (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: No
ur: نہیں

en: Number
ur: نمبر

en: Message
ur: پیغام

en: Password
ur: کلمۂ شناخت
