SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: On
be: На

en: Logging
be: Уваходжу

en: No
be: Не

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Filename
be: Назва файла

en: Mail
be: Пошта

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Attachments
be: Дадаткі
