SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: On
bg: Включи

en: No
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Filename
bg: Име на файла

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Off
bg: Изключи

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Attachments
bg: Прикачени файлове
