SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: On
ca: Actiu

en: Logging
ca: Registre

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Mail
ca: Correu

en: Off
ca: Inactiu

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Attachments
ca: Adjunts

en: E-mail from name
ca: Nom del remitent del correu electrònic

en: E-mail from address
ca: Adreça de correu electrònic del remitent

en: SMTP.module is active.
ca: El mòdul SMTP.module està actiu.

en: SMTP.module is INACTIVE.
ca: El mòdul SMTP.module està INACTIU.

en: SMTP server settings
ca: Paràmetres del servidor SMTP

en: SMTP server
ca: Servidor SMTP
