SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Type
cy: Math

en: Subject
cy: Testun

en: On
cy: Ymlaen

en: No
cy: Na

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Off
cy: I ffwrdd

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: E-mail from name
cy: E-bost o enw

en: E-mail from address
cy: E-bost o gyfeiriad
