SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: On
gl: Activo

en: Logging
gl: Rexistro

en: No
gl: Non

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Mail
gl: Correo-e

en: Off
gl: Desactivado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: E-mail from name
gl: Nome do remitente do correo electrónico

en: Message body empty
gl: Corpo da mensagem baleiro
