SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: On
hr: Uključi

en: No
hr: Ne

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Mail
hr: E-pošta

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Attachments
hr: Privitci
