SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Body
km: តួ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: No
km: ទេ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​
